Truvabet 78 (79 Truvabet)

Truvabet sitesinin internet adresi zaman zaman farklı adreslerde faaliyet gösterebilmektedir. Truvabet 78 artık yerini Truvabet 79’a bırakmıştır. Site 79 Truvabet sitesinde hizmet vermektedir. Yaklaşık 4 yıldır hizmet veren Truvabet Curacao lisansına sahip güvenilir bahis sitlerinden biridir. Kişisel bilgilerin ve kullanıcıların hesaplarının güvence altında tutulduğu sitelerden biridir.

Truvabet Üye Olurken Belge İster Mi?

Truvabet 78 (Truvabet 79) üye olmak oldukça kolay. Sadece sitenin yeni hesap oluşturma kısmına girip oradaki formu doldurmak yeterlidir. Bu aşamada Truvabet 78 (Truvabet 79) kullanıcılarından kimlik, ehliyet vs gibi bir belge talep etmez. Fakat üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktaları atlamak kullanıcılarının hesaplarının ve daha ileri zamanlarda kazançlarının silinmesine neden olabilir. İşte üyelik sırasında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

  • Doğru olmayan ya da noksan bilgi vermeyin. Kişisel bilgiler üyelik sırasında alınmaktadır. Kullanıcılar ad, adres, telefon numarası gibi bilgilerini vererek siteey üye olurlar. Bu bilgilerin hatalı ya da eksik olaması ileri ki zamanlarda nakite çevirme ve para çekme konularında sorun yaşanmasına neden olabilir.
  • İkinci hesap açmaya çalışmayın. Truvabet 78 (Truvabet 79) her kullanıcının tek hesabının olmasına izin vermektedir. Kişisel bilgiler, IP adresi gibi kaynaklarından bir kullanıcının birden fazla hesabı olduğu anlaşılırsa hesaplar askıya alınabilir. Hatta hesaplar tamamen site tarafından silinebilir. Bu nedenle bonusların silinmesi de söz konusu olacaktır. Her üyenin tek hesap açma hakkı olduğu unutulmamalıdır.

Truvabet Belge İster Mi?

Üyelik aşamasında herhangi bir belge istenmiyor. Para çekim aşamasında site tarafından gerek görülürse belge talep edilebilir. Bir defa olmak üzere kimliğin ön ve arka kısmının resmi ile ikametgah belgeleri talep edilebilir. Bu belgeler yalnızca sitenin finans departmanı gerekli gördüğü durumlarda istenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir