Truvabet 69 (79 Truvabet)

Truvabet 69 adres değişikliği yaparak 79 Truvabet sitesine geçiş yapmıştır. Zaman zaman diğer birçok bahis sitesi gibi Truvabet 68 (79 Truvabet) de adres değişikliği yapmak durumundadır. Curacao lisansı olan site alt yapısında ise dünyaca ünlü şirketler ile birlikte çalışıyor.

Truvabet Para Yatırma Yöntemleri

Truvabet 69 (79 Turuvabet) kullanıcılarına birçok para yatırma seçeneği sunuyor. Bunların arasında TL cinsinden yatırımların sayısı oldukça fazla olsa da Euro ve Dolar cinsinden yatırımlar da yapılabiliyor. Yapılan yatırımlar, Truvabet’in yatırım promosyonlarıyla bonus kazanarak oyunlarda kazançlarını arttırıp, kayıpları azaltabiliyorlar.

Sitede var olan para yatırma yöntemleri şöyle sıralanabilir; Cepbank, banka havalesi, Astropay, Ecopayz, Neteller, Paykasa, Bitcoin.

Para Yatırmak İçin Limit Bulunuyor Mu?

Site günün her saati ve haftanın her günü para yatırılma imkanı sunuyor. Para yatırıldıktan sonra en kısa sürede kullanıcının hesabına yansıtılıyor. Bunun için sitenin iddiası ise 5 dakika. Yani kullanıcı para yatırma işlemini tamamladıktan sonra 5 dakika içinde hesabına aktarılıyor.

Para yatırma yöntemlerinin birbirinden farklı minimum tutarları vardır. Kullanıcılar bu tutarı göz önünde bulundurarak yatırım yapmak mecburiyetindedir. İşte Truvabet para yatırma yöntemlerinin minimum tutarları;

  • Cepbank işlemini tercih eden kullanıcıların hesabına 15 dakika içinde yatırdıkları para yansımaktadır. Yatırılması gereken en düşük meblağ ise 20 Tl olarak belirlenmiştir.
  • Banka havalesi ile en düşük yatırımın 50 TL olabileceği sınırı konulmuştur.
  • Astropay ise Dolar cinsinden yatırımlar için uygundur. Yatırılabilecek asgari meblağ ise 10 Dolar sınırındadır.
  • Ecopayz ile yatırım işlemi 20 TL ve üstü miktarlar için uygundur.
  • Neteller de taban sınırını 20 TL olarak belirleyen para yatırma yöntemlerinden biridir.
  • Paykasa Euro üzerinden yatırımlara uygun bir yö Alt sınırı 10 Euro olarak tanımlanmıştır.
  • Bitcoin ise 10 TL gibi bir minimum sınırı olan yatırım yö

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir